تبلیغات
دانلود نرم افزار و آهنگ و.... دانلود نرم افزار و آهنگ و.... - اشکال ناسازگاری ویندوز ویستا موجب برتری ویندوز اکس پی میشود
 

اشکال ناسازگاری ویندوز ویستا موجب برتری ویندوز اکس پی میشود

نویسنده: behdad bahmanof

 

 

 از حدود شش ماه پیش و هنگامی که سیستم عامل جدید مایکروسافت به بازار معرفی شد، تولیدکننده های رایانه های شخصی تا کنون میلیون ها دلار خرج تبلیغات ویندوز ویستا کرده اند اما در نهایت استفاده از این سیستم عامل در موارد بسیاری باعث رنجش کاربران شده است.
مهندس David Daoud عقیده دارد که چندین ابزار کلیدی مرتبط با شغل وی که بر روی ویندوز ویستا عمل نمی کنند باعث رنجش وی شده است. وی از نرم افزار Lotus Notes برای مدیریت ایمیل ها و شبکه متصل میان خانه و اداره نام برده است. همچنین دوربین فیلمبرداری وی قادر نیست با سیستم عامل ویندوز ویستا ارتباط برقرار کند. وی در ادامه می گوید:" بطور اساسی آنها کار نمی کنند."
اینچنین از مشکلات نرم افزاری بخش طبیعی ایجاد زحمت های خانواده سیستم عامل ویندوز می باشد که در واقع این اشکال با هر بار عرضه نسخه جدید سیستم عامل ویندوز به سراغ کاربران می آید.
برای حل این مشکل همچنان کاربران ترجیح میدهند رایانه هایی را خریداری نمایند که با توجه به برخورداری از تجهیزات سخت افزاری جدید به سیستم عامل ویندوز اکس پی مجهز باشد. برای مثال شرکت هایی مانند Dell، Hewlett-Packard (HP)، Lenovo و توشیبا اخیرا شروع به عرضه سیستم هایی کرده اند که از ویندوز XP برخوردار میباشند.
قابل توجه است که...

جهت مشاهده ادامه خبر اینجا را کلیک کنید

 

() نظرات