تبلیغات
دانلود نرم افزار و آهنگ و.... دانلود نرم افزار و آهنگ و.... - نرم افزار های انیمیشن
 

نرم افزار های انیمیشن

نویسنده: behdad bahmanof

 

ساخت و ویرایش تصاویر متحرک امروزه دارای کاربرد فراوانی می باشد. بسیاری از کاربران برای ساخت این تصاویر از نرم افزارهایی استفاده می کنند که به کمک آن ها می توان اقدام به ساخت و طراحی این تصاویر نمود بدون آنکه نیاز به یادگیری تکنیک های خاص طراحی های گرافیکی و تصاویر متحرک و انیمیشن های مختلف می باشد. این نرم افزارها با در اختیار قرار دادن ابزارهایی که به صورت آماده می توان از غالب ها و تصاویر موجود در آن ها استفاده نمود امکان ساخت تصاویر را در زمانی کوتاه و به صورت خودکار می دهند. 

Xara Xtreme Pro نام نرم افزاری حرفه ای در طراحی و ترسیم تصاویر مختلف عکس ، انیمیشن ، تیزر های تبلیغاتی و ... می باشد. اگر شما به دنبال برنامه ای می باشید تا به صورت حرفه ای نیاز های طراحی خود در این گونه موضوعات برطرف کنید ، آن را یافته اید. این نرم افزار با قرار دادن امکانات مختلف و حتی افکت ها و تصاویر آماده کمک می کند تا تصاویری زیبا و متونعی در زمینه طراحی ایجاد کنید. هچنین شما اگر قصد ایجاد تغییرات و ویرایش یک یا چندین عکس را دارید این برنامه به شما در این زمینه نیز کمک خواهد کرد و به راحتی و یک کلیک شما می توانید با وارد نمودن عکس مورد نظر به برنامه و انجام تغییرات ، آن را با چندین عکس دیگر نیز ترکیب و ادقام کنید.

همچنین به کمک این نرم افزار طراحان وب و دارندگان سایت نیز می توانند تصاویر مختلف گرافیکی سازگار با محیط وب ایجاد نمایند و  از آن ها در سایت خود استفاده کنند.

 سرعت بالا در ساخت تصاویر و انجام عملیات های مربوطه ، کیفیت گرافیکی بسیار بالای تصاویر و استفاده از برنامه به صورت کاملا گرافیکی و استفاده از plug-in های متعدد و متنوع  از مهمترین ویژگی های این نرم افزار می باشد.

در این نرم افزار شما توانایی ایجاد تغییرات بر روی فرمت های زیر را دارا خواهید بود:

- تصاویر انیمیشن فلش

- انواع سند های متنی

- فایل های PDF

- فایل های PSD که فرمت مخصوص تصاویر ایجاد شده در برنامه photoshop می باشد

- فرمت های مختلف عکس

- و ... .

منبع میهن دانلود www.Mihandownload.com

ادامه مطلب...

 

() نظرات